Teslimat Koşulları

  Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo tarafından size teslim edilecektir.Satın aldığınız ürünler bir teyit e-mail’i tarafınıza bildirilecektir.Seçtiğiniz ürünün herhangi birinin stokta mevcut olmaması veya yaklaşık tedarik süresi ile ilgi bilgide ayrıca e-mail yoluyla tarafınıza bildirilecektir.

  

   Kesinleşen siparişler, siparişin alındığı gün itibarıyla saat 14:00'den sonraki 48 saat içersinde, Yurtiçi Kargo  tarafından adresinize teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri olağanüstü hava şartları veya Ulaşım problemleri nedeniyle bu 48 saatlik sürelerin dışına sarkabilmektedir. Bunun yanında özelikle büyük şehirlerde teslimat süreleri genelikle 24 saat içersinde gerçekleşmektedir. Cumartesi  günleri saat 11.00’e kadar gelen siparişler kargoya verilir. Saat 11.00’den  sonra ve Pazar günü gelen tüm siparişler Pazartesi günü gönderilmektedir.

 

   Aksi belirtilmediği takdirde www.lordtshirt.com’dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Ürün size ulaştığında herhangi bir ödeme yapmanız gerekmemektedir. Kapıda ödeme ücreti kargo ücretinin içine dahil olmamaktadır. Bu ücret kargo firmasının kapınıza kadar ürününüzü getirip karşılığında ödemeyi kapıda tahsil etme hizmeti için aldığı bir ücrettir.

 

   Siparişinizin durumunu www.lordtshirt.com sayfasından kullanıcı sayfanıza giriş yaparak ulaşabileceğiniz gibi (0212) 553 12 32 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayarak da öğrenebilirsiniz.

 

   Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş ve hatalı ürünle ilgili itiraz hakkınızı kaybetmiş olursunuz.


   Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu ve bunların iade veya ayıplı mal şartlarını bozduğunu unutmamalısınız.

 

 

 

 

Sayın Müşterilerimiz,

 

Sitemizden sipariş etmek istediğiniz ürünlerin bedelini kargonuz geldiğinde kapınızdan ödeyebilirsiniz. Bu hizmeti kullanmak isteyen müşterilerimizden ilgili seçenek karşılığı  6.50TL hizmet bedeli Yurtiçi Kargo tarafından alınmaktadır.

Siparişinizle ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz  Yurtiçi Kargo firması tarafından teslim edilecektir.

 

Kapıda ödeme yapmak istediğinizde önce kargo şirketi elemanından kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri haricinde hiçbir şekilde diğer şirketlere ödeme yapmayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.