Özel Sipariş Oluşturma Klavuzu

19 Temmuz 2019
Özel Sipariş Oluşturma Klavuzu

İnternette yada mağazalarda gördüğünüz tshirtleri artık sıradan bulmaya başladıysanız, ne kadar çeşit olursa olsun hiçbirinin sizi yansıtmadığını düşünüyorsanız, senelerdir aradığınız modeli hiçbir yerde bulamadıysanız yada sokağa çıktığınızda en az 10 kişide aynı tasarım tshirtü görmekten bıktıysanız, şu anda doğru yerdesiniz:)

 İster bilgisayar ortamında oluşturduğunuz bir görsel çalışma, ister internette beğendiğiniz bir resim, kendi çektiğiniz bir fotoğraf, sadece bir yazı, bir tarih, logo yada sembol... Kurulduğumuz günden beri 5000'e yakın özel desen, tasarım ekibimizin profesyonel çalışmasının süzgecinden geçerek, baskıya hazırlanmış ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. Peki siz de internet sitemiz üzerinden "Kişiye Özel Ürün" siparişi vermek isterseniz, nasıl bir yol izlemek gerekir, nasıl bir süreçle karşılaşılır?


Birinci adım olarak, istediğiniz görseli, çalışmayı, yazıyı tasarim@lordtshirt.com adresimize göndereceğiniz maile ekleyebilir, üzerinde yapılmasını beklediğiniz değişiklikleri yazılı olarak anlatabilirsiniz. Görselin mümkün olan en büyük ebat ve çözünürlükte olması, baskının kalitesini ve netliğini artıracaktır. Ayrıca bu mailde, tercih ettiğiniz ürün çeşidini (tshirt, kapşonlu, sweatshirt, atlet, defter,clutch vs.),  seçeneklerimiz arasından seçeceğiniz ürün rengini ve baskının hangi ebetta olacağını belirtmeniz, tasarım ve dolayısıyla üretim sürecini kısaltacaktır.

İkinci aşamada tasarım ekibimiz desen çalışmasını yapmaktadır. Bu çalışması sırasında gönderdiğiniz görselin baskıya uygun olup olmadığı analiz edilmekte, eğer uygun ise ürün fiyatı belirlenmektedir.  Her desen için fiyat farklı olabilmektedir. Bunu etkileyen birçok teknik parametre bulunmaktadır. Sonrasında, çalışmanın son hali ve sipariş oluşturabilmeniz için bir link size mail olarak gönderilecektir.

Üçüncü aşama onay sürecidir. Eğer onay verirseniz siparişi oluşturabilirsiniz. Eğer hala yapılmasını istediğiniz değişiklikler varsa, tasarım istediğiniz hali alana kadar, ekibimiz revizyona devam edecektir.

Son olarak, sipariş oluşturulduktan sonraki 2 iş günü içerisinde, üretim tamamlanacak ve ürün kargoya verilmiş olacaktır.

Tüm bu aşamalar titizlikle ve ekiplerimiz arasındaki sıkı koordinasyonla gerçekleşmekte, memnuniyetiniz yaptığımız işten keyif almamızı sağlamaktadır. Sizlerin de bu keyfe ortak olmanızı dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.