Markanıza Değer Katın

19 Temmuz 2019
Markanıza Değer Katın

Bu yazımız, hali hazırda marka sahibi olup, üretim süreçleri için çözüm arayışında olan şirketlere yada kendi markasını yaratıp, görsel tasarımlarını dijital baskılı ürünler üzerinde satışa sunmak ve bu doğrultuda markalarına Lord Tshirt güvencesiyle değer katmak isteyen yeni girişimcilere, firma olarak destek verebileceğimiz konuları açıklamaya yöneliktir.

Kurulduğumuz günden bu yana, ürünlerimizi kendi tarzımız doğrultusunda, sürekli daha fazla çeşitlilik sağlamayı amaç edinerek, kendi bünyemizde üretmekteyiz. İnternet satışlarımızın yanı sıra, toplu siparişlerde de yurtiçi ve yurtdışından çeşitli firmalara, gerek sadece baskı, gerekse hem baskı hem de firmaların kendi markalarına ait ürünlerin üretimi konusunda hizmet sunmaktayız. Çoklu üretimlerde ilgili firmanın kendi etiketini, seçtiği ürün kalıbını, varsa ekstra aksesuarlarını kullanarak üretim gerçekleştirebilmekteyiz. Ayrıca, ürünler için depolama hizmeti sunulmakta, tercih edilirse baskılı bir şekilde, satışa hazır ürün halinde teslim edilebilmektedir. Üretim sürecinizde, çözüm ortağı olarak bizimle çalışmak ve bizi tanımak isterseniz toptan@lordtshirt.com adresine mail gönderebilir, telefonla iletişime geçerek ayrıca bilgilendirme talep edebilirsiniz.

Bu şekilde toplu alım gücüne sahip olmayan yeni girişimciler içinse daha farklı çalışma şekillderimiz mevcuttur. Yapmak istediğiniz şeyin büyük ölçüde işin tasarım kısmı olduğunu düşünüyor, üretim için yoğun ve yorucu atölye koşuşturmasının ve operasyonel sürecin dışında kalmak ama yine de zaman içerisinde tasarımlarınızı tanıtıp, marka bilinirliliğini artırmak istiyor olabilirsiniz. Yada bir ek iş arayışı içerisinde profesyonel bir grafik tasarımcısınız ancak bu işe ayıracak yeterli zamana sahip değilsiniz. Lord tshirt bu noktada üretimin yanı sıra operasyonel anlamda da (siparişinizin paketlenmesi ve kargolanması gibi) size ve müşterilerinize bu güveni ve hizmeti tam anlamıyla sağlayacaktır. Size kalan ise satışlarınıza odaklanıp, yaratıcı sürecinizi beslemek ve yeni tasarımlar ortaya koymak olacaktır. Hali hazırda birlikte çalışmakta olduğumuz birçok partnerimiz, Lord Tshirt ürün kalitesine güvenerek, kendi internet siteleri üzerinden, tasarımlarının satışını gerçekleştirmektedirler.  Yakın zamanda gerçekleşmesi planlanan projemiz ise, partnerlerimize kendi internet sitemiz üzerinden de satış yapma imkanı sunmaktır. Siz de bu sürece dahil olmak isterseniz, tasarım@lordtshirt.com  adresimize sizi tanımamıza yardımcı olacak kısa bir metin ile birlikte portfolyonuzu gönderebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.