Friends Sevenlere 5 Hediye Önerisi

21 Ağustos 2020
Friends Sevenlere 5 Hediye Önerisi

90’ların en ünlü Amerikan televizyon durum komedilerinden “Friends”, sadece Amerika’da değil, tüm dünyada hayranların ilgisini çeken bir yapımdır. Friends dizisinin öne çıkan tarafı komedi olmasına rağmen bu kadar sevilmesinin nedeni sahip olduğu eşsiz karakterlerden ve bu karakterlerin birbirileri arasında oluşan dinamiklerden kaynaklıdır. Friends, yıllar önce bitmiş olmasına rağmen bu sebepten dolayı hala dünyaca izlenen ve sevilen bir durum komedi dizisi olmuştur. Eğer siz veya arkadaşınız Friends dizisini seviyorsanız, işte size 5 Friends temalı hediye önerisi!

Tshirt

                                                                                              

Arkadaşlarınıza ya da kendinize basit ama kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız, tişört her zaman mükemmel bir seçenek olacaktır. Friends seven arkadaşlarınız için Lord Tshirt üzerinden Friends temalı bayan, erkek ve çocuk için her tür ve beden Friends tişört bulabilirsiniz. Üzerinde Friends dizisinin ana karakterlerinin yüzsüz çizimlerinin bulunduğu siyah veya beyaz  bir tişört alabilirsiniz, bunun yanında üzerinde Joey Tribiani’nin meşhur lafı “How You Doin’?” Friends dizisinin fontuyla yazan sade bir tişört alabilirsiniz.

Sweatshirt

                                                                                      

Arkadaşlarınıza ya da kendinize kışın sıcacık tutacak bir sweatshirt almak istiyorsanız, Lord Tshirt sitesinden üzerinde Friends logosu bulunan başlıklı ya da başlıksız sweatshirtler bulabilirsiniz. Yine sevilen karakterlerden biri olan Joey Tribiani’nin ünlü laflarından “How You Doin’?” yazılı Friends sweatshirtleri almak mümkündür.

Atlet

                                                                                  

Özellikle sıcak yaz akşamları sizi ferahlatacak bir Friends atleti almak istiyorsanız, bu da Lord Tshirt aracılığıyla sağlanabilir. Friends atletinizi kışın da kıyafetlerinizin içine giyebilirsiniz. Atletler için siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunur. Bir siyah veya beyaz üzerine Friends logolu atlet hediye edebilirsiniz, “How You Doin” yazılı atletler de satılmaktadır.

Kupa

                                                                                         

Kupalar, çok tercih edilmeyen hediyeler arasında olmakla birlikte oldukça kullanışlı bir hediye seçeneğidir. Üzerinde Friends logosu bulunan veya Central Park yazılı kupalar şık ve sade bir seçenek olmakla birlikte, karakterlerin yüzlerinin bulunduğu bir kupa da sizin ya da bu hediyeyi alacağınız arkadaşınızın tercih edeceği bir seçenek olabilir.

Defter

                                                                                      

Defterler, hayatın herhangi bir yerinde kullanılabilen hediye türlerinden biri olduğu için fazlasıyla popülerdir. Lord Tshirt aracılığıyla arkadaşınız ya da kendiniz için kapağında Friends logosu bulunan bir defter, kapağında Friends karakterlerin çizimlerinin bulunduğu bir defter ya da Friends dizisinden istediğiniz fotoğrafı defter üzerine özel baskı defterler seçeneği ile bastırtabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.